PUMPS OG DRESSKO TIL LAGERPRIS

Julebord og fest – vi har pumps og dressko til lagerpris.

Endelig kan vi samle oss sosialt som før, men med forsiktighet så klart. Det er mange som gleder seg til julebord og kunne kose seg med kollegene, venner og ikke minst få være sammen med hele familien. Vi på Skolageret har pumps damene kan bruke hele kvelden, som er behagelige og ikke minst komfortable å gå i. Våre kjente merkevarer som Roberto Rosso og Dina har Pumps med forskjellig hæl høyde som kan tilpasset hver og en smak. Til herrene har vi forskjellige type dressko i alt fra lakk, glatt skinn og semsket skinn.Fra kjente merkevarer som Rossman,Gregers,Filantino Her har vi samlet våre bestselgende sko til fest ! Vi har fokuset på at du som kunde skal være fornøyd med ditt kjøp og her har vi samlet opp alt for deg ,til lagerpris!  spar penger gjør et godt kjøp, besøk oss gjerne på vårt åpnet lager i Tønsberg. 

 

 

 

Roberto Rosso – Evan Pumps Svart

KLIKK HER!
roberto rosso evan sort0
thumbnail img 1416
roberto rosso evan sort2

Klassiske svarte pumps fra Roberto Rosso , de har en fantastisk innersåle med demping foran ved tærne og bak på hælen. En super komfortabel pumps du kan gå med hele kvelden på julebordet,festen eller på kontoret på jobb. Lagerpris 799,-

Roberto Rosso – Falerone

roberto rosso falerone rod3

Roberto Rosso – Falerone Rød

KLIKK HER!
roberto rosso falerone sort3 280x280

Roberto Rosso – Falerone Sort

KLIKK HER!

Klassiske pumps fra Roberto Rosso med 6 cm hæl og moderne spiss tå. Penskoene er for deg som ikke liker høy hæl og de sitter fint på foten med en klassisk look. Dress deg opp med Pumps fra Roberto Rosso  

Lagerpris 299,-

 

 

Roberto Rosso – Atleti Sort

KLIKK HER!
img 1475 2

Classy Pumps til enhver anledning! Classy pumps fra Roberto Rosso i syntet materiale.Perfekt til julebord sesongen ! Hæl høyde 9 cm. Vi er super glad i denne tidløse og komfortable Pumpsen fra Roberto Rosso  Lagerpris 399,-

 

Roberto Rosso – Atleti skolette Sort

 

KLIKK HER!
roberto rosso – atleti skolette sort dame host sko1

Sort ankelhøy skolett, med detalj på siden.En ny kunde favoritt da den passer både til kjole, skjørt og kan brukes både på jobb og fest – JA så gode er de på – Vi DIGGER disse skoene fra Roberto Rosso, Enkel og tidløs sånn de fleste vill ha det.  Hæl høyde er 9 cm. Lagerpris 399,-

 

Dressko 

Fra kjente merkevarer som Rossman, Gregers og Filantino – Rett fra lager!

Skoene fra Rossman og Filantino har vi kun på vårt åpent lager i Tønsberg. 

Filantino Dressko

img 1439

Lagerpris 500,-

Dressko fra Rossman til lagerpris 

img 1432

Sorte dressko Lagerpris 1399,-

img 1435

Lysbrun Dressko Lagerpris 1399,-

img 1436

Mørk brun dressko Lagerpris 1399,-

img 1433

Lakk dressko Lagerpris 1399,-

Dressko fra Gregers 

Tidløse og ekte kvalitets sko med fine sømmer og en nydelig sko å se på!

 

Gregers 

Gregers – Calf Sort

KLIKK HER!

Lagerpris 1199,-

Gregers – Dark Brown Calf

KLIKK HER!

Lagerpris 1499,-

Legg igjen en kommentar