img 3366

Oppdater skoskapet med sandaler til lagerpris📩

Oppdater skoskapet med sandaler fra kjente merke varer til lagerpris☀

Varmen har endelig kommet tilbake og vi har byttet ut mange av vĂ„re lager hyller med lettere sko. Vi fryder oss over at det er sĂ„ mye fine sko i Ă„r og at kundene er fornĂžyd med vĂ„rt utvalg. Ingenting er bedre enn sko til lagerpris. Vi har sandaler som er trendy, sporty, komfortable, dempende og gode pĂ„ foten. BĂ„de til barn, dame og herre. Sandaler som passer bĂ„de til fritid og hverdags, fest ja vi har det meste hos oss pĂ„ Skolageret📩 Kom innom oss og finn dine nye favoritt par, vi hjelper deg mer enn gjerne! Husk at de beste blir utsolgt fĂžrst.  Hjertelig velkommen til oss pĂ„ Kilen i TĂžnsberg.

Eller besĂžk oss pĂ„  www.skolageret.no

(Hvis du ikke finner produkter under i vÄr nettbutikk, sÄ finnes disse pÄ lager i kilen i TÞnsberg)

God sommer☀

Skolageret teamet

alle sandaler dame klikk her
Lagerpris
Opprinnelig pris var: 699,-.NĂ„vĂŠrende pris er: 149,-.
Lagerpris
Opprinnelig pris var: 899,-.NĂ„vĂŠrende pris er: 399,-.
Lagerpris
Opprinnelig pris var: 599,-.NĂ„vĂŠrende pris er: 299,-.

Jean Paul skoen Miraval er stor i str, vi anbefaler Ä gÄ ned en str!

Klassisk og elegant espadrillesandal med wedge, som passer like bra til en sommerdag i byen eller grillfest i hagen. Sandalene har tilpasset og bred rem over foten og regulerbar vristrem rundt ankelen med en nett spenne. SÄlen er komfortabel og detaljert med flettet jutebÄnd rundt for det sommerlige utrykk. InnersÄlen er polstret for ekstra komfort.

KilehÊl med platÄ foran gir ekstra stÞdighet gir en effektiv hÊlhÞyde pÄ behagelige 3,3cm.

Lagerpris
Opprinnelig pris var: 699,-.NĂ„vĂŠrende pris er: 299,-.

Slippers fra LUNA 

Gode og komfortable pÄ foten. Disse har gÄtt fort unna- sÄ fÞrste mann til mÞlla

Lagerpris 499,-

img 3385

Enkel og behagelig!

En lett og behagelig sandal fra Imac som passer perfekt bĂ„de til hverdagsbruk eller til jobb pĂ„ varme dager.  Kommer med to borrelĂ„ser over vristen og en borrelĂ„s rundt hĂŠlen for ultimat tilpasning pĂ„ foten. Myk sĂ„le. 

Imac 

Deilige sandaler i skinn, behagelig og komfortabel pÄ foten! En god helse-sandal med kryss reimer og reim bak du kan tilpasse etter behov.

Lagerpris 899,-

img 3373

FLYFLOT – slippers 

Super komfortable slippers i skinn! Disse er fantastiske pĂ„ foten, de kommer med reimer sĂ„ du kan tilpasse etter behov. InnersĂ„le er skinn , sĂ„nn at du ikke skal bli klam pĂ„ fĂžttene. 

Lagerpris 799,-

img 3382
img 3381

Jean paul – Slippers til herre og dame!

Lagerpris
Opprinnelig pris var: 300,-.NĂ„vĂŠrende pris er: 249,-.
Alle sandaler barn klikk her
Lagerpris
Opprinnelig pris var: 699,-.NĂ„vĂŠrende pris er: 199,-.
Lagerpris
Opprinnelig pris var: 699,-.NĂ„vĂŠrende pris er: 299,-.

📩Levis Slippers er alltid like populĂŠrt til stranden eller bassenget!  Eller hva med innesko til skole?

allle sandaler herre klikk her

Legg igjen en kommentar