img 3366

Oppdater skoskapet med sandaler til lagerpris📦

Oppdater skoskapet med sandaler fra kjente merke varer til lagerpris☀️

Varmen har endelig kommet tilbake og vi har byttet ut mange av våre lager hyller med lettere sko. Vi fryder oss over at det er så mye fine sko i år og at kundene er fornøyd med vårt utvalg. Ingenting er bedre enn sko til lagerpris. Vi har sandaler som er trendy, sporty, komfortable, dempende og gode på foten. Både til barn, dame og herre. Sandaler som passer både til fritid og hverdags, fest ja vi har det meste hos oss på Skolageret📦 Kom innom oss og finn dine nye favoritt par, vi hjelper deg mer enn gjerne! Husk at de beste blir utsolgt først.  Hjertelig velkommen til oss på Kilen i Tønsberg.

Eller besøk oss på  www.skolageret.no

(Hvis du ikke finner produkter under i vår nettbutikk, så finnes disse på lager i kilen i Tønsberg)

God sommer☀️

Skolageret teamet

alle sandaler dame klikk her
Lagerpris
Lagerpris
450,-
Lagerpris

Jean Paul skoen Miraval er stor i str, vi anbefaler å gå ned en str!

Klassisk og elegant espadrillesandal med wedge, som passer like bra til en sommerdag i byen eller grillfest i hagen. Sandalene har tilpasset og bred rem over foten og regulerbar vristrem rundt ankelen med en nett spenne. Sålen er komfortabel og detaljert med flettet jutebånd rundt for det sommerlige utrykk. Innersålen er polstret for ekstra komfort.

Kilehæl med platå foran gir ekstra stødighet gir en effektiv hælhøyde på behagelige 3,3cm.

Slippers fra LUNA 

Gode og komfortable på foten. Disse har gått fort unna- så første mann til mølla

Lagerpris 499,-

img 3385

Enkel og behagelig!

En lett og behagelig sandal fra Imac som passer perfekt både til hverdagsbruk eller til jobb på varme dager.  Kommer med to borrelåser over vristen og en borrelås rundt hælen for ultimat tilpasning på foten. Myk såle. 

Imac 

Deilige sandaler i skinn, behagelig og komfortabel på foten! En god helse-sandal med kryss reimer og reim bak du kan tilpasse etter behov.

Lagerpris 899,-

img 3373

FLYFLOT – slippers 

Super komfortable slippers i skinn! Disse er fantastiske på foten, de kommer med reimer så du kan tilpasse etter behov. Innersåle er skinn , sånn at du ikke skal bli klam på føttene. 

Lagerpris 799,-

img 3382
img 3381

Jean paul – Slippers til herre og dame!

Alle sandaler barn klikk her

📦Levis Slippers er alltid like populært til stranden eller bassenget!  Eller hva med innesko til skole?

allle sandaler herre klikk her

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *