antarctica icewalkers piggsko sort dame boots vintersko10

Sko med vendbare pigger til lagerpris!

PIGGSKO TIL DAME OG HERRE!

Vi har piggsko til dame og herre , med brodder eller med vendbare pigger. Her får du en altiett sko som tåler vann og varmtfôret og har pigger! Det skal være enkelt , gjør det enkelt for deg selv og slipp og ta av og på brodder. Eller om du foretrekker sko med brodder så har vi det også😉👌🏼 Her får du ordentlige sko som holder lenge . Bare husk å ta godt vare på dem , impregnere dem inn og tørk av salt så ofte du kan så har du vintersko i noen år. Sjekk ut vårt utvalg under her 👇🏼 

Skoene med vendbare pigger er redningen for deg som er redd får å skli på isen. Gjør det enkelt – velg sko med vendbare pigger.

IceWalkers – Boots Piggsko

Butikkpris 1999,- / Lagerpris 1699,- 

KLIKK HER!
icewalker boots taupe dame piggsko1

IceWalkers Boots med vendbare pigger er din beste venn på glatte veier. Robust, varm og vanntett boot med vendbare pigger i sålen, slik at du kan vende ut piggene på glatt føre – og vende dem inn når de ikke behøves. Piggene er mulig og bytte ut ved behov. 

antarctica icewalkers piggsko sort dame boots vintersko5
icewalkers sort klikk her!
ice walker boots caramel2 510x510
icewalkeres camel klikk her!

Antarctica – 528-4840 Black

Butikkpris 1999,- / Lagerpris 1699,-

Ser du etter en varm og komfortabel sko som du kan gå med når snøen og isen kommer? Antarctica har kommet med en varm, vanntett vintersko med vendbare pigger som er perfekt på de kalde vinterdagene

Fornuftig pris er lagerpris ! Gjør deg klar til glatte dager, vi har skoene rett – fra lager ! 

klikk her!

Antarctica – Piggsko Sort

Butikkpris 2199,- / Lagerpris 1799,-

antarctica piggskosort dame hoy 4
antarctica piggskosort dame hoy 1

ANTARCTICA med vendbare pigger er din beste venn på glatte veier. Robust, varm og vanntett boot med vendbare pigger i sålen, slik at du kan vende ut piggene på glatt føre – og vende dem inn når de ikke behøves. DENNE FINNES KUN I VÅR NETTBUTIKK

Jacalu – Piggsko Sort

Butikkpris 1999,- / Lagerpris 1699,-

KLIKK HER!
jacalu – piggsko dame5

Vintersko og piggsko i ett! Dette er en super vintersko med vendbare pigger som gjør at du kan bruke skoen som en vanlig vintersko og bare flippe ut piggene når isen kommer. Skoen kommer i en vanntett membran og glidelås foran for enkel av og på. Psst…Det vil komme mer størrelser på nettbutikk snart, men vi har alle størrelser på vårt åpent lager i Tønsberg😃

Sko med vendbare pigger til herre 

Jacalu – Piggsko Sort 

Butikkpris 1999,- / Lagerpris 1699,-.

klikk her!

Vintersko og piggsko i ett! Dette er en super vintersko med vendbare pigger som gjør at du kan bruke skoen som en vanlig vintersko og bare flippe ut piggene når isen kommer. Skoen kommer i en vanntett membran og snøring for individuell tilpasning.

Antarctica – Piggsko med glidlås

Butikkpris 2099,- / Lagerpris 1784,-

klikk her!

Piggsko fra Antarctica! Vintersko med dobbel glidlås for veldig enkel av og på. Vinterskoen har vedbare pigger så du lett kan bytte mellom vanlige vintersko og piggsko. Disse skoene er rett og slett geniale, er sko alle burde ha i vinterskogarderoben.

Psssst…Vi har flere størrelser på vårt lager i Tønsberg.

2 thoughts on “Sko med vendbare pigger til lagerpris!

Legg igjen en kommentar