thumbnail 20220321 134002

Fritidssko rett fra lager – gjør deg klar til solfylte dager!

På leting etter noen gode og komfortable sko som passer de meste antrekk?

Endelig er våren her og vi kan juble oss til varmere dager med sol og nye sko til sesongen som kommer🌼Vi har plukket ut de mest solgte skoene til nå. Det er kult med chunky såle og hvor mer chunky desto kulere😃 Eller hva med platåsåle? Det er trenden nå denne sesongen og vill vare i lang tid fremover. Vi har hører av og til  at «nei jeg kan ikke gå med sånne sko, det er jeg for gammel til»

Men så fort de for de på  sier kunden – » de var faktisk veldig kule og behagelige på,de kjøper jeg»😉 De aller fleste sneakers i dag har god demping og komfort. De er laget for at du skal kunne gå med de i mange timer om dagen. 

Husk de beste skoene går alltid først😉

Her har du noen av våre mest solgte sko til dame akkurat nå.  

 JEAN PAUL 

Lagerpris
Opprinnelig pris var: 399,-.Nåværende pris er: 299,-.

Roberto Rosso 

Lagerpris
Opprinnelig pris var: 699,-.Nåværende pris er: 299,-.
Lagerpris
Opprinnelig pris var: 699,-.Nåværende pris er: 299,-.
Lagerpris
Opprinnelig pris var: 699,-.Nåværende pris er: 299,-.
Billigkroken

Legg igjen en kommentar